SEMAKAN KEPUTUSAN KENAIKAN PANGKAT PEGAWAI PERUBATAN PELBAGAI GRED BERDASARKAN LALUAN KERJAYA BARU
 

null

NOTA :

 
  1. Senarai nama akan dikeluarkan secara berperingkat-peringkat bermula 31 Mac 2010

  2. Surat penyiaran kenaikan pangkat akan dihantar kepada pegawai yang berjaya melalui Jabatan Kesihatan Negeri masing-masing.

  3. Bagi pegawai yang sedang dalam prosiding tatatertib atau menghadapi masalah kesihatan, kenaikan pangkatnya akan ditangguhkan sehingga diputuskan kesnya oleh Lembaga Tatatertib.

  4. Sekiranya nama tuan/puan tiada di dalam semakan ini , sila tunggu penyiaran berikutnya.

  5. Sebarang pertanyaan boleh diajukan kepada pegawai berikut :-

    BIL.

    NAMA PEGAWAI

    NO. TELEFON

    E-MEL

    1.       

    Puan Nadila bt. Nadzrin

    03-88832737

    nadila@moh.gov.my

    2.       

    Cik Husnalrita bt. Yussof

    03-88832817

    husnalrita@moh.gov.my

    3.       

    Puan Nur Akmar bt. Abdul Rashid

    03-88832106

    nurakmar_ar@moh.gov.my

    4.       

    Cik Nurhaizum bt. Mat Yusof

    03-88833224

    nurhaizum@moh.gov.my

    5.       

    Puan Zaharah bt. Wahab

    03-88832802

    wzaharah@moh.gov.my

    6.       

    Cik Latifah bt. Rashid

    03-88832820

    latifahrashid@moh.gov.my

    7.       

    Puan Wan Noraini bt. Wan Abdul Razak

    03-88832823

    wannoraini_razak@moh.gov.my

    8.       

    Puan Shatira bt. Ismail

    03-88833723

    shatira@moh.gov.my

    9.       

    Puan Norhafiza bt. Ramdan

    03-88832493

    nfizah@moh.gov.my

    10.   

    Encik Fred bin Yanggai

    03-88832431

    fred.yanggai@moh.gov.my

    11.   

    Puan Roslizawati bt. Abdul Rahim

    03-88832819

    roslizawati@moh.gov.my

    12.   

    Puan Siti Norsaleha bt. Mohamed Noor

    03-88832425

    norsaleha@moh.gov.my

Sila masukkan nombor kad pengenalan baru anda dan tekan butang HANTAR

null

 

 

HARAP MAAF, SISTEM DALAM  PENYELENGGARAAN, SILA KEMBALI SEMULA